O firmie

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Maja-Trans-Sped" Mirosław Najzer pragnie dostarczyć Państwu pełen zakres usług w zakresie drogowego transportu krajowego i międzynarodowego (szczególnie Czechy, Słowacja). Na rynku transportowym istniejemy od 1997 roku. Jak większość małych firm rozpoczynaliśmy od jednego zestawu samochodu ciężarowego , który służył głównie do przewozów lokalnych. W 1998 roku zakupiliśmy pierwszy ciągnik siodłowy z naczepą kurtynową i rozpoczęliśmy współpracę z firmą Pepsi–Cola w Żninie. Od tej pory nastąpił szybki rozwój firmy, systematycznie powiększany był tabor oraz grono klientów.

Obecnie dysponujemy nowoczesnym taborem spełniającym normy ekologiczne Euro 5 i 6.

Wykonujemy przewozy naczepami typu kurtyna, kurtyna z coilmuldą oraz chłodniami. Od 2000 roku posiadamy własną bazę transportową z zapleczem warsztatowym. Wykonujemy usługi napraw pojazdów dla klientów zewnętrznych. Dodatkowym atutem jest fakt, że na naszym terenie znajduje się sklep z częściami zamiennymi firmy AUTOS z Solca Kujawskiego, co znacznie przyspiesza cały proces napraw – większość części dostępna jest na miejscu.

NASZE MOCNE STRONY

KOMPETENTNY I DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ
WŁASNE ZAPLECZE TRANSPORTOWE
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA POWIERZONEGO ŁADUNKU
WŁASNY WARSZTAT SAMOCHODOWY
RZETELNA I PROFESJONALNA OBSŁUGA
KONKURENCYJNE CENY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Maja-Trans-Sped" Mirosław Najzer rozpoczęło działalność gospodarczą w 1997 roku. Czytaj więcej...

ul. Przemysłowa 4, 88-400 Żnin

NIP 5621004422

REGON 091113466

(52) 303 14 10

(52) 303 03 55

  majatrans@interia.pl

 www.maja-trans-sped.pl